Nabídka

NOVINKA   Lekce nakládání koní!!! 

Nabízím lekce nakládání koní, naučím vaše koně nastupovat bez pomocníků, lonží, kýblů s ovsem:-). Vše přátelsky s minimem stresu, a vám majitelům vysvětlím princip jak postupovat.

KURZY VE VAŠÍ STÁJI – možnost uspořádání celo i vícedenního kurzu ve vaší stáji. Témata jaká si vyberete – práce ze země, základy pod sedlem, nebo indiviuální řešení problémů, příprava na drezurní práci/úlohy, ježdění trailu, základní skoková gymnastika.

 


Nabízím výcvik vás společně s vaším koněm – individuální přístup ke každému koni i jezdci.Zaměřuji se na všechny typy koní i jezdců. Od rekreačních a hobby, přes zájemce o drezuru či skákání, ale také na westernové koně a jezdce. Nebo vám můžu jen pomoci připravit pohodového parťáka do lesa:-) Pokud mám trénovat vašeho koně, je pro mě důležitá spolupráce i s vámi jezdci. 


VÝCVIK KONÍ  - výcvik koní všech plemen, zaměření hlavně na základy – jak mít klidného, vyrovnaného, spokojeného koně, jemného a citlivého pod sedlem, zgymnastikovaného a naohýbaného, po dohodě obsednutí vašeho koně, individuální přístup ke koni a jeho povaze.

horsemanship, práce ze země

 obsedání a základní výcvik koní

► drezurní výcvik do stupně L
► zaskákání koní
► základní výcvik koně pro práci s dobytkem
► převýchovu či redrezuru koní problémových
► základní výcvik jezdce
► přípravu na ZZVJ