Kurzy a semináře


Kalendář akcí

Často a ráda pořádám jezdecké a výcvikové semináře, kterým všichni často říkáme „kurzy“ zaměřené hlavně na základní domluvu s koňmi. Snažím se ujasnit základy, na kterých se dá pevně stavět dál, zadat vám úkoly, naučit čeho si všímat, abyste zvládli poté doma pracovat i bez trenéra. Mnohdy je těžké odlišit, co je ještě seminář a co už je kurz. Akce, které organizuji, mají často znaky obojího.Kurzy pořádám buď u nás nebo ve vaší stáji, a to jedno i dvoudenní. Termíny najdete v kalendáři. O termín u vás si včas (ideálně začátkem roku) zavolejte, napište email, nebo zprávu přes Facebook.

Osobně velkou část nových znalostí učím koně nejdříve ze země a až pak ze sedla. Hlavně psychika mladého, případně pokaženého či zrazeného, koně si nějaký čas na zemi vyžaduje. Majitelům koní se vše snažím důkladně vysvětlit teoreticky, když to jde tak i ukázat na zkušenějších koních.

Kurzy u nás: V ceně jsou vždy dvě lekce denně, ustájení v boxe s podestýlkou a senem, pronájem jízdárny či haly. Téměř vždy kurz začínám krátkou teorií, aby bylo více jasné, kam vás budu při práci s koněm směrovat. Na své si přijdou i diváci, kdy je během teorie prostor pro dotazy.

Každému zájemci o účast na mém kurzu, můžu jen doporučit zúčastnit se nejdříve jako divák, a nebo přijet s koněm na kurz, který je zahájen teorií.

Kurzy u vás: pokud se neznáme, nebo neznáte dobře moji práci, doporučuji opět zahájit kurz půldenní, nebo klidně celodenní teorií. Když mi na ukázky zapůjčíte nějaké vaše koně, velmi to usnadní předání mých myšlenek. Po dohodě a v rozumné vzdálenosti mohu na ukázku dovézt svoje koně. Kolik se pak zúčastní jezdců je na vás. Doporučuji nechat si dost prostoru a klidu na pochopení.

Dále pořádám kurzy/semináře i čistě jednodenní teoretické. Časem budu mít zpracovaná videa k daným tématům, případně je možné v druhé části kurzu teorii doplnit praktickými ukázkami, a to jak s vašimi koňmi nebo mými dovezenými.

Teoretické dny pořádám i u nás, většinou společně s kolegyní Luckou Mikšíkovou instruktorkou centered riding (kniha Ježdění podle Sally Swift).

Kurzy a semináře u vás

8 000 Kč / den

14 000 Kč / dva dny