Výcvikový pobyt s koněm

V návaznosti na jezdecké lekce, kurzy a semináře vypisuji každou letní sezónu termíny, ve kterých za mnou můžete přijet na tréninkový pobyt s koněm. Letos, stejně jako v předchozích letech, to bude na Farmě 203 na Mořině (okres Beroun). Při nich si můžete užít několikadenní jezdecké soustředění, pokud už pracujete ze sedla. Pokud ne, pokročíme spolu v základním výcviku nebo obsedání vašeho koně. Po práci nabízí bližší i širší okolí ranče příležitosti k výletům do malebné krajiny se zajímavou přírodou a historií, a to i v sedle. Večery můžete, kromě samostudia výukových materiálů, vyrazit i za kulturním či kulinářským a someliérským nebo pivařským vyžitím.

Jak pobyty probíhají?

Dopoledne máme společnou lekci, zbytek dne máte možnost sledovat lekce ostatních i moje tréninky koní, které mám na starost. Můžete se ptát na co chcete.

Ideální počet účastníku jsou dva až čtyři. V případě, že je vás více, napište mi a něco vymyslíme.

Váš kůň je ubytován v boxu (většinou s paddockem) a je možnost ho na pár hodin pustit do výběhu. Stáje jsou díky paddockům vzdušné, světlé a větrané, a tak pobyt u nás tak velmi dobře zvládají i koně pastevní. Koně si sami kydáte. Ráno i večer jim dostanou s ostatními koňmi vámi dovezené jádro a seno. V boxech jsou napáječky.

Cena

1 200 Kč  / den, v ceně lekce, ustájení vašeho koně (seno, podestýlka), pronájem haly / jízdárny

Ubytování v okolí – penziony, kempy, případně v soukromí v Nesvačilech

Pobyt s koněm bývá vždy velmi rozvíjející.
Každodenní práce během pobytu s koněm vždy všechny posune dopředu.

Termíny pobytů

27-30. června

6. až 8. července

11. až 14. července

18 až 21. července

25 až 28. července – jedno volné misto

11 až 15. srpna – pobyt probíhá v Mirovicích – více info zde https://facebook.com/events/s/kurztabor-horsemanshipu-s-petr/544436520524145/

16 až 19.srpna

22. až 25. srpna – obsazeno

29.8. až 2. září obsazeno

5. až 8. září – obsazeno

Pokud vám uvedené termíny nevyhovují, napište mi.