koně na pastvině

Petra Beránková – výcvik koně pro radost z jezdectví

Výcvikový pobyt s koněm

V návaznosti na jezdecké lekce, kurzy a semináře vypisuji každou letní sezónu termíny, ve kterých za mnou můžete přijet na tréninkový pobyt se svým koněm, případně si zapůjčit našeho školního Irského coba Cassidyho. Letos, stejně jako v předchozích letech, to bude na Farmě 203 na Mořině (okres Beroun). Při nich si můžete užít několikadenní jezdecké soustředění, pokud už pracujete ze sedla. Pokud ne, pokročíme spolu s prací ze země v základním výcviku nebo obsedání vašeho koně. Po práci nabízí bližší i širší okolí ranče příležitosti k výletům do malebné krajiny se zajímavou přírodou a historií, a to i v sedle. Večery můžete, kromě samostudia výukových materiálů, vyrazit i za kulturním či kulinářským a someliérským nebo pivařským vyžitím.

Jak pobyty probíhají?

Dopoledne máme společnou lekci, zbytek dne máte možnost sledovat lekce ostatních i moje tréninky koní, které mám na starost. Můžete se ptát na co chcete.

Ideální počet účastníku jsou dva až čtyři. V případě, že je vás více, napište mi a něco vymyslíme.

Váš kůň je ubytován v boxu s paddockem. Stáje jsou díky paddockům vzdušné, světlé a větrané, a tak pobyt u nás tak velmi dobře zvládají i koně pastevní. Koně si sami kydáte. Ráno i večer dostanou s ostatními koňmi vámi dovezené jádro. V boxech jsou napáječky.

Cena

1 300 Kč  / den, v ceně lekce, ustájení vašeho koně (seno, podestýlka), pronájem haly / jízdárny

Ubytování v okolí – penziony, kempy.

Pobyt s koněm bývá vždy velmi rozvíjející.
Každodenní práce během pobytu s koněm vždy všechny posune dopředu.

Termíny pobytů 2024

29.6.-2.7. obsazeno

15-18.7. jedno volné misto

22-25.7. dvě volná místa

5-8.8. dvě volná místa

Další termíny budou brzy doplněny- srpen a září

Pokud vám uvedené termíny nevyhovují, napište mi.