koně na pastvině

Petra Beránková – výcvik koně pro radost z jezdectví

Nabídka

Má práce se točí kolem tréninku koní a jezdců a všeho s tím spojeného. Její jednotlivé aspekty se tak často různě prolínají a nelze je od sebe úplně oddělit. Základem je dobrá výchova, obsednutí a výcvik koně. Ke každému koni i jezdci hledám co nejproduktivnější individuální přístup. Společným cílem je vždy uvolněnější kůň i jezdec. Kůň je pak zdravější, spokojenější, ochotnější a bezpečnější. Jezdec tak může mít udržitelnou radost z rekreace i sportu. Ne vždy mi ten výraz sedí, ale jsem vlastně koňský trenér, vlastně koňská trenérka.

Vedle práce s koňmi nabízím zejména lekce a coaching jezdectví a horsmanshipu. Svým zákazníkům nabízím i své zkušenosti a služby související s nakládáním a převozem koní, včetně hříbat. Často pořádám tematické semináře s ukázkami i teoretické i praktické kurzy u nás na ranči i ve vaší stáji.

Koňský trenér a trenérka, horseman a horsemanka

Je-li tím co hledáte koňský trenér, ať už je vaším cílem horsemanship, práce ze země, obsedání a základní výcvik koní, drezurní výcvik do stupně L, zaskákání koní, základní výcvik koně pro práci s dobytkem, převýchova či redrezura problémového koně, základní výcvik jezdce nebo příprava na ZZVJ, jsem tu pro Vás.

Mou domovskou stájí je Farma 203 (dříve PB Ranch) na Mořině, okres Beroun. V rozumné dojezdové vzdálenosti ale dávám lekce i dalších stájích. Kurzy a semináře na pozvání vedu po celé zemi. Pozvánky na akce zveřejňuji i na Instagramu. Na Facebooku pak na stránce Výcvik koní a jezdců a ve skupině Společně uvolněně – Společně na cestě.

koňský trenér se svěřencem