koně na pastvině

Petra Beránková – výcvik koně pro radost z jezdectví

Domovská stáj

Mou domovskou stájí je již řadu let Farma 203 (dříve PB Ranch) Mořina, okres Beroun, která poskytuje kromě ustájení i veškerou infrastrukturu potřebnou pro výcvik a trénink. Jsou zde luxusní pastviny, boxy s paddockem, krásné výběhy, skvělá jezdecká hala a veliká venkovní jízdárna. Welfare koní je samozřejmost. Potkávají se zde koně všech plemen, osedlaní různými typy sedel, se všemi možnými typy uždění, a to rekreační i trénujících ve všemožných disciplínách sportu, od práce s dobytkem, přes drezuru, po parkur. Zužování obzorů zde opravdu nehrozí.

Pastevní ustájení, Farma 203 Mořina, okres Beroun

Na Mořině se koná i většina kurzů a seminářů, které pořádám nebo spolupořádám. Sledujte informace o událostech. Na ranči v těsné blízkosti vápencového lomu Velká Amerika si můžete užít i tréninkové pobyty s koněm. Okolí nabízí krásné příležitosti pro procházky s koněm nebo vyjížďky na koni. V rámci výcviku ráda dávám pro zpestření lekce na loukách mimo ranč.

Pro koně ve výcviku je na Farmě 203 Mořina k dispozici boxové nebo pastevní ustájení. Bezpečné boxy mají prostorné paddocky a koně jsou denně vypouštěni do luxusních výběhů. Pastevní ustájení je možno v zodpovědně poskládaných stádech na rozsáhlých pastvinách s přístřešky a dalšími samozřejmostmi. Farma momentálně nemá svoji webovou prezentaci ani aktualizovanou stránku na Facebooku. Zde nabízím ustájení pouze pro koně, které mám ve výcviku. Budu ráda, pokud se za mnou přijedete podívat, ale pouze po předchozí domluvě.

V současné době jsou volná tři až čtyři místa pro koně v boxu s výběhem.