koně na pastvině

Petra Beránková – výcvik koně pro radost z jezdectví

Komentovaný trénink 4. července na Mořině

Komentovaný trénink 4. července na Mořině

Zítra nás čeká veřejný komentovaný trénink. Nápad vznikl z toho, že se často ptáte, zda je možné se přijet podívat. Zítra tedy budou mít moji koně trénink a já vám k tomu povím co dělám, proč to dělám, jaký je cíl a samozřejmě ke každému koní nějakou jeho historii.

Koho vezmu? Nové začínám s tříletou sebevědomou Aprilí, která je pevně přesvědčená, že rozhoduje o všem sama. Dále pak Lunu, která je v tréninku dlouhodobě a konečně začíná i nosit jezdce. Pravděpodobně také Pedra, který se učí zvládat strachy a znovu jezdecky fungovat. Ukážu vám také lekce s Jankou a Žeňou a jejich mladými koňmi, kteří dělají příhodně demonstrovatelné pokroky.

Se svými koňmi se přidá i Kája @_quickball_, která má za sebou měsíc jako pracovní student u Káti Santarové, a já snad stihnu vzít i svoje kluky – Jendu s Flashem.

#vycvikkoniajezdcupetraberankova #teachinghorses #horsetrainer #jezdci #horse #mylifewithhorse #jezdectvi# horsemanship #horseofinstagram #younghorse #younghorsetraining #kurzys@quickballkonem #bitlessriding


Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *