koně na pastvině

Petra Beránková – výcvik koně pro radost z jezdectví

Klinika s Christoferem Dahlgrenem za námi

Klinika s Christoferem Dahlgrenem za námi

Klinika s praktikem a lektorem akademické práce Christoferem Dahlgrenem na Krakavčí hoře je za námi. Tady je několik prvních náhledů fotek od ochočeného fotografa divoké přírody Freda*). Další budou postupně přibývat v průběhu týdne.

Sobota

Neděle

Fotky výše jsou poskytnuty pod veřejnou licencí CC BY-ND (což ve zkratce znamená svolení používat je volně k jakémukoli účelu, včetně komerčního; pouze je omezeno vytváření odvozených děl a je vyžadováno uvedení autora.) Pro větší rozlišení, vyšší barevnou hloubku, individuální vyvolání z RAW, retuš a další úpravy, stejně jako jiné typy použití, kontaktujte autora. (Samozřejmě ale není nic proti ničemu mu přese mě třeba „koupit kafe“. I Fred má rád kafe…)


*)Ten vzkazuje: „Krásné okolí Krkavčí hory, na hranici budoucího Národního parku Křivoklátsko, můžu každému doporučit pro návštěvu, a to nejen na vyjížďky na koni. Informace o vážně ohrožené křivoklátské přírodě a dlouho plánovaném národním parku (o kterém těžaři, myslivci a nepřátelé přírody šíří dezinformace) najdete na adrese https://prostorprirode.cz, kde můžete podepsat i petici na jeho podporu.“


Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *